Hakkımızda

Kurumsal

Hakkımızda

Üçgen Yazılım Ltd. Şti., 2005 yılında imalat sektörüne yazılım, donanım ve hizmet çözümleri sunmak amacıyla kurulmuştur.

Firmamız, yazılım alanında; CAD/CAM/CAE (Bilgisayar Destekli Tasarım, İmalat ve Mühendislik) ürünlerinin satış, eğitim, teknik destek ve danışmanlık hizmetlerini; donanım alanında ise iş istasyonu bilgisayarların satış hizmetlerini yürütmektedir.

CAx yazılımları ve donanım alanlarında dünya pazarındaki en kaliteli ve en önde gelen ürünleri müşterilerine sunan firmamız, danışmanlık ve servis hizmetlerinde de aynı kaliteyi sağlamayı kendisine ilke edinmiştir.

Satış, eğitim ve teknik destek hizmetlerini yürüttüğümüz yazılımlar arasında:

  • - NX CAD/CAM/CAE
  • - Vericut
  • - Volumill
  • - Teamcenter

bulunmaktadır.

Aynı zamanda TSE patentli markası olan is-istasyonu.com web sitesi üzerinden HP ve Dell kurumsal kanal çözüm ortağı olarak iş istasyonu ürünlerinin satışını yapmaktadır. Özel uzmanlık alanı olan iş istasyonu ürünlerinde 2010 yılından itibaren Türkiye'nin bir numaralı firması konumundadır.

Üçgen Yazılım, NX ve Teamcenter ürünlerinde Siemens Digital Industry Software Türkiye distribütörü Boğaziçi Yazılım A.Ş.’nin bayisidir.

Firmamız aynı zamanda Vericut - NC Simulasyon yazılımının Türkiye distribütörüdür.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN!